Categories: Lajme

U raportua se mërgimtari piu 30 redbulla, vjen reagimi i Valon Sylës

Publicisti Valon Syla ka reaguar pas raportimeve se një mërgimtar i ka konsumuar 30 redbulla.

“Ju thojsha që i pinë ka 4 redbulla në vend. Po që paska edhe asi që i pinë ka 30 e përfundojnë në emergjencë. Shëndet babikë”, ka shkruar Syla

Syla ndryshe njihet për hapjen e debatit rreth kosovarëve të cilët jetojnë në diasporë.

Lidhur me mërgimtarin që piu 30 redbulla u raportua gjatë ditës së djeshme, duke shkruar se i njëjti ka kërkuar ndihmë mjekësore.

admin

Recent Posts

Çun Lajçi i kundërpërgjigjet Ramush Haradinajt: A mos t’ka ra n’mend pak si vonë

Ish kryeministri, tani kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në facebook ka bërë…

5 orë ago

Kush i tjetërsoi 68 fabrika të Kosovës dhe e “shiti” Kosovën?

NGA: AKADEMIK PROF DR HAKIF BAJRAMI E di se A. Vuçiq shumë ashpër do të…

9 orë ago

Dimri nuk ka përfunduar, javën tjetër kthehen sërish reshjet e borës në Kosovë

Gjatë ditëve në vazhdim në Kosovë në vendin tonë ka mundësi që të ketë ndonjë…

13 orë ago

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike Kryeministri i Kosovës e…

14 orë ago

Escobar tregon se a ka plane për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Zëvendësndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit amerikan, Gabriel Escobar ka komentuar edhe spekulimet e herë…

15 orë ago

Berisha – Kurtit: Trego patriotizmin në paqe, në Iuftë është dashur të vije atje tek unë në Koshare

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha i ka kërkuar kryeministrit, Albin Kurti të…

15 orë ago