Categories: Lajme

Pozhari ironizon me Haradinajn dhe Hotin: Për 4 vite nuk t’i pranon as Shtimja

Analisti Xhevdet Pozhari ka reaguar pas deklaratave të ish-kryeministrave të Kosovës, Ramush Haradinajt dhe Avdullah Hotit.

Ai në një postim në Facebook ironizoi me dy këta dy të fundit, duke thënë se qëndrimi në opozitë nuk po iu bënë mirë.

“Për 4 vite nuk t’i pranon as Shtimja”, deklaroi Pozhari, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

– Ramush Haradinaj, sot: Me i pasë dëgju Kurti këshillat e mia, Kosova dhe VV-ja i kishin punët më mirë

– Avdullah Hoti, dje: LDK do të kthehet shpejt në qeverisje, këtë po e kërkojnë qytetarët

Jaaa, so t’u ju bo hiq mirë qëndrimi në opozitë. Për 4 vite nuk t’i pranon as Shtimja.

admin

Recent Posts

Një ukrainase në Shqipëri: Me rusët kemi qenë si motra dhe vëllezër

Oksana Genkina prej gati 10 vitesh jeton në Tiranë, ku ka krijuar edhe familjen e…

3 orë ago

Kurti demantohet nga Transparency International: Përmirësimi i pozicionit erdhi nga transferimi paqësor i pushtetit

Kryeministri Albin Kurti nuk ka ngurruar që të marrë merita për përmirësimin e gjendjes me…

6 orë ago

Me t’u vjedh thesari para syve është skandal”, debat i ashpër mes deputetit të VV-së e Hykmete Bajramit të LDK-së

Vjedhja e 2 milionë eurove në tetor të vitit 2020 nga Thesari i Shtetit vazhdon…

11 orë ago

Lushtaku: Serbët në veri kanë qenë të privilegjuar nga Millosheviqi, tash nga Albin Kurti

Një nga figurat më me peshë elektorale në PDK, Sami Lushtaku, thotë se me shtrenjtimin…

11 orë ago

Nënkryetari i PDK-së thotë se është për shkëmbim të territoreve

Nënkryetari i PDK-së, Ramë Buja ka thënë se para një Asociacioni të komunave serbe me…

1 ditë ago

Qytetarët mbushin sheshin, protesta kundër shtrenjtimit të rrymës

Në sheshin “Zahir Pajaziti”, ka filluar protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, e thirrur nga…

1 ditë ago