Categories: Lajme

Mushkolaj: Përparim Rama po tingëllon më shumë si ligjërues i mendimit pozitiv sesa si kryetar komune

Opinionisti Imer Mushkolaj ka ironizuar me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama duke thënë se i njëjti po duket më shumë si ligjerues i mendimit pozitiv.

Mushkolaj këto deklarata i ka bërë pas paraqitjes së fundit televizive të Ramës në Klan Kosova ku edhe ironizoi me ish-kryetarin e Prishtinës dhe ish-kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosobës, Isa Mustafa duke e quajtur “këngëtar”, shkruan lajmi.net.

“Përparim Rama më shumë po tingëllon si ligjërues i mendimit pozitiv, sesa si kryetar i kryeqytetit. Kofsha i gabum”, tha Mushkolaj.

admin

Recent Posts

Çun Lajçi i kundërpërgjigjet Ramush Haradinajt: A mos t’ka ra n’mend pak si vonë

Ish kryeministri, tani kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në facebook ka bërë…

5 orë ago

Kush i tjetërsoi 68 fabrika të Kosovës dhe e “shiti” Kosovën?

NGA: AKADEMIK PROF DR HAKIF BAJRAMI E di se A. Vuçiq shumë ashpër do të…

9 orë ago

Dimri nuk ka përfunduar, javën tjetër kthehen sërish reshjet e borës në Kosovë

Gjatë ditëve në vazhdim në Kosovë në vendin tonë ka mundësi që të ketë ndonjë…

13 orë ago

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike Kryeministri i Kosovës e…

14 orë ago

Escobar tregon se a ka plane për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Zëvendësndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit amerikan, Gabriel Escobar ka komentuar edhe spekulimet e herë…

14 orë ago

Berisha – Kurtit: Trego patriotizmin në paqe, në Iuftë është dashur të vije atje tek unë në Koshare

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha i ka kërkuar kryeministrit, Albin Kurti të…

15 orë ago