Categories: Lajme

Momenti kur Valon Syla nervozohet gjatë debatit, ngritet në këmbë dhe bërtet

Analisti dhe gazetari, Valon Syla, është nervozuar mbrëmë gjatë debatit, ku po diskutohej për krizën energjetike në Kosovë dhe paralajmërimin për shtrenjtim të rrymës.

Në një moment, Syla është ngritur edhe në këmbë dhe ka bërtitur.

“Thotë ministrja mos e lëshoni joystick’un. Dmth Ministrja nuk e di që sahati i KEDS’it nuk e llogarit joystick’un hiq nëse nuk është digjital, se se llogarit as mbushësin e telefonit, e as baterinë e telefonit se nuk e kap se ajo harxhon qaq pak që nuk ia kap sahati, vec sahati digjital ia llogarit çka harxhon”, ka thënë Syla në Pressing të T7-ës.

admin

Recent Posts

Çun Lajçi i kundërpërgjigjet Ramush Haradinajt: A mos t’ka ra n’mend pak si vonë

Ish kryeministri, tani kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në facebook ka bërë…

5 orë ago

Kush i tjetërsoi 68 fabrika të Kosovës dhe e “shiti” Kosovën?

NGA: AKADEMIK PROF DR HAKIF BAJRAMI E di se A. Vuçiq shumë ashpër do të…

9 orë ago

Dimri nuk ka përfunduar, javën tjetër kthehen sërish reshjet e borës në Kosovë

Gjatë ditëve në vazhdim në Kosovë në vendin tonë ka mundësi që të ketë ndonjë…

13 orë ago

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike Kryeministri i Kosovës e…

14 orë ago

Escobar tregon se a ka plane për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Zëvendësndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit amerikan, Gabriel Escobar ka komentuar edhe spekulimet e herë…

14 orë ago

Berisha – Kurtit: Trego patriotizmin në paqe, në Iuftë është dashur të vije atje tek unë në Koshare

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha i ka kërkuar kryeministrit, Albin Kurti të…

15 orë ago