Categories: Lajme

Kjo është mjekja shqiptare që do të udheheq kardίologjinë në spitalin e njohur Zvicran

Mjekja shqiptare Argjira Halili do të udheheq kardiologjinë në spitalin e njohur zvicran.

Ajo mbrëmë me anë të një postimi në rrjetin social facebook ka bërë të ditur se se ka marrë postin e ri si kryemjeke në spitalin Oberärztin Kardiologie në Herz-Zentrum në Zvicër

Sot mora postin e ri ne punë si kryemjeke /Oberärztin Kardiologie në Herz-Zentrum ne Zvicer.

Shumë punë dhe përkushtim maximal edhe më tutje ne rrugen e dijes. #cardiologist , shkroi Argjira në facebook.

admin

Recent Posts

Çun Lajçi i kundërpërgjigjet Ramush Haradinajt: A mos t’ka ra n’mend pak si vonë

Ish kryeministri, tani kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në facebook ka bërë…

4 orë ago

Kush i tjetërsoi 68 fabrika të Kosovës dhe e “shiti” Kosovën?

NGA: AKADEMIK PROF DR HAKIF BAJRAMI E di se A. Vuçiq shumë ashpër do të…

8 orë ago

Dimri nuk ka përfunduar, javën tjetër kthehen sërish reshjet e borës në Kosovë

Gjatë ditëve në vazhdim në Kosovë në vendin tonë ka mundësi që të ketë ndonjë…

13 orë ago

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike Kryeministri i Kosovës e…

14 orë ago

Escobar tregon se a ka plane për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Zëvendësndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit amerikan, Gabriel Escobar ka komentuar edhe spekulimet e herë…

14 orë ago

Berisha – Kurtit: Trego patriotizmin në paqe, në Iuftë është dashur të vije atje tek unë në Koshare

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha i ka kërkuar kryeministrit, Albin Kurti të…

15 orë ago