Categories: Lajme

“Deri kur ky njeri don me na shitë pallavra?”, Mushkolaj ironizon keq me Pacollin

Analisti politik, Imer Mushkolaj, ka ironizuar keq me kryetarin e AKR-së, Behgjet Pacolli, i cili deklaroi se qysh në vitin 2007 ai e kishte zgjidhjen për çështjen me energjinë.

Mushkolaj me ironi ka thënë se Pacolli ka pasur zgjidhje për gjithçka, por që nuk e kanë lënë që të punojë.

Tutje, ai shton se Pacolli gjithmonë ankohet, teksa thotë se deri kur don me na shitë pallavra.

Shkrimi i plotë nga Mushkolaj:

Për gjithçka ka pasë zgjidhje ky, po diqysh kurrë s’e kanë lonë Non stop ankohet. A vetë ka qenë president, zv.kryeministër e ministër, partia e tij me vite n’qeveri. Deri kur ky njeri don me na shitë pallavra?

admin

Recent Posts

Një ukrainase në Shqipëri: Me rusët kemi qenë si motra dhe vëllezër

Oksana Genkina prej gati 10 vitesh jeton në Tiranë, ku ka krijuar edhe familjen e…

3 orë ago

Kurti demantohet nga Transparency International: Përmirësimi i pozicionit erdhi nga transferimi paqësor i pushtetit

Kryeministri Albin Kurti nuk ka ngurruar që të marrë merita për përmirësimin e gjendjes me…

6 orë ago

Me t’u vjedh thesari para syve është skandal”, debat i ashpër mes deputetit të VV-së e Hykmete Bajramit të LDK-së

Vjedhja e 2 milionë eurove në tetor të vitit 2020 nga Thesari i Shtetit vazhdon…

11 orë ago

Lushtaku: Serbët në veri kanë qenë të privilegjuar nga Millosheviqi, tash nga Albin Kurti

Një nga figurat më me peshë elektorale në PDK, Sami Lushtaku, thotë se me shtrenjtimin…

11 orë ago

Nënkryetari i PDK-së thotë se është për shkëmbim të territoreve

Nënkryetari i PDK-së, Ramë Buja ka thënë se para një Asociacioni të komunave serbe me…

1 ditë ago

Qytetarët mbushin sheshin, protesta kundër shtrenjtimit të rrymës

Në sheshin “Zahir Pajaziti”, ka filluar protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, e thirrur nga…

1 ditë ago