E mërkurë, 20 Tetor, 2021
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

Opinione

Mushkolaj për kërcënimet e Beogradit: A ka ndonjë përgjigje BE për Vuçiqin e Vulinin fashist?

Analisti i njohur kosovar, Imer Mushkolaj me anë të një postimi ka kritikuar BE-në për heshtjen përball kërcë nimeve të Beogradit që po i...

Berisha thotë se Kurti bëri “show të bukur”: S’ka rëndësi që bëhet për fushatë

Opinionistja Kimete Berisha e ka quajtur “show të bukur” dërgimin e njësive speciale të Policisë së Kosovës në pikat kufitare me Serbinë për ta...

“Po do ta mbush Durrësin me serbë”, Tërmkolli i reagon ashpër Ramës

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Melihate Tërmkolli, ka reaguar pas deklaratës së presidentit serb Aleksandar Vuçiq, se serbët “nga Beogradi do të nisen...

Moti sot : Rrebeshe me bubullima

18.07 – Kryesisht me vransira. Që nga orët e mëngjesit priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. Reshjet vende-vende do të jenë më intenzive, e...

Ridvan Berisha nuk ndalet, tash ironizon me ministrin Vitia

Gazetari Ridvan Berisha është vaksionuar sot me dozën e parë! Ai nuk ka mundur pa ironizuar me ministrin e shëndetësisë, Arben Vitia. Ai e...

Shqiptari “i bie” në gjunjë Clinton-it: Ma ke shpëtuar jetën o BABA ynë, ja puth duart dhe ia dha një…

Bill Clinton është p ërlotur në një restorant kur një kamarier shqiptar i ra në gjunjë duke e falënderuar atë se ia kishte shpëtuar...

Çun Lajçi, Albin Kurtit: Ti bre djalë i ke fjalët me kod

Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi, ka pyetur kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin, se çka ka folur në takimin me presidentin serb Aleksandar Vuçiq, që...

Kimete Berisha e quan mashtrues Albin Kurtin: Ibrahim Rugova i vetmi politikan që nuk e ka mashtruar askënd!

Publicistja e njohur Kimete Berisha ka vazhduar me kritika për qeverinë aktuale të Kosovës dhe kryeministrin Albin Kurti. Berisha përmes një postimi në rrjetin social...

Kjo është 12 vjeçarja Kosovare që jeton në Gjermani e po bën krenar cdo shqiptarë (Video)

Gerta Myftari është e reja nga Kosova, e cila ndonëse në një moshë mjaft të re ka korrur disa suksese të rëndësishme, shkruan OnAir. Ndonëse...

Çifti Biden dalin në një park publik me biçikleta

Presidenti amerikan, Joe Biden së bashku me gruan e tij, Jill, nuk ishin në Shtëpinë e Bardhë sot. Çifti ishin në shtetin Delaware. Atje u...

Latest news

- Advertisement -spot_img