Auto tech

Nuk do të ketë më ekrane telefoni të plasaritur? Shkencëtarët kinezë pretendojnë se kanë krijuar një xham të ri ultra të fortë

Ekspertët kinezë kanë zhvilluar një lloj të ri xhami ultra të fortë, i cili e përcjell nxehtësinë shumë më mirë…

2 muaj ago

AOC prezantoi një monitor të ri lojërash AGON – këto janë disa prej karakteristikave

Mbështet Adaptive-Sync dhe është i pajtueshëm me NVIDIA G-SYNC, kështu që shpejtësia e kornizës së GPU-së mund të përputhet me…

2 muaj ago

Huawei mund të lançojë një telefon të palosshëm për të rivalizuar Samsung Galaxy Z Flip 3

Huawei tashmë është futur në garën e telefonave të palosshëm me Huawei Mate Xs dhe Mate X2, por mund të…

2 muaj ago

Fundi i telefonave? Apple pritet të zëvendësojë iPhone-in me një pajisje edhe më të avancuar

Apple planifikon që deri në 10 vjet të zëvendësojë iPhone-in me kufje të teknologjisë virtuale që njihen si “Realiteti i…

2 muaj ago