Categories: Lajme

Avokati Tomë Gashi tregon ilaçin kundër korrupsionit e tenderomanisë

Avokati Tomë Gashi me anë të një statusi në Facebook ka bërë të njohur ilaçin më të ri në treg, kundër korrupsionit e tenderomanisë, siç thotë ai.

Ilaqi i Gashit për këto dy fenomene mban emrin “Albinocilin”, për të cilin thotë se në fillim të përdorimit mund t’u turbullojë, por që më vonë ju kthjellë tërësisht, shkruan Gazeta Infokus.

Ai ka thënë se para përdorimit është i nevojshëm konsultimi me drejtorin e Burgut të Sigurisë së Lartë.

“ALBINOCILIN ilaq
Kunder hajnisë, korrupcionit dhe tenderomanisë.
Në fillim ju turnullon n’tru pak, po me vone ju nimon e ju kfjellë krejt.
*Para perdorimit konsultohuni me drejtorin e burgut te siguris se larte( BSL)
Shnet!”, ka shkruar avokati Tomë Gashi në Facebook.

admin

Recent Posts

Çun Lajçi i kundërpërgjigjet Ramush Haradinajt: A mos t’ka ra n’mend pak si vonë

Ish kryeministri, tani kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në facebook ka bërë…

4 orë ago

Kush i tjetërsoi 68 fabrika të Kosovës dhe e “shiti” Kosovën?

NGA: AKADEMIK PROF DR HAKIF BAJRAMI E di se A. Vuçiq shumë ashpër do të…

8 orë ago

Dimri nuk ka përfunduar, javën tjetër kthehen sërish reshjet e borës në Kosovë

Gjatë ditëve në vazhdim në Kosovë në vendin tonë ka mundësi që të ketë ndonjë…

13 orë ago

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike

Kurti shpërblen donatorin e partisë, e emëron kryesues në ndërmarrjen publike Kryeministri i Kosovës e…

14 orë ago

Escobar tregon se a ka plane për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Zëvendësndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit amerikan, Gabriel Escobar ka komentuar edhe spekulimet e herë…

14 orë ago

Berisha – Kurtit: Trego patriotizmin në paqe, në Iuftë është dashur të vije atje tek unë në Koshare

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hisen Berisha i ka kërkuar kryeministrit, Albin Kurti të…

15 orë ago