E hënë, 25 Tetor, 2021

Publikohen pamjet: Momenti i aksidentit mes veturës dhe autobusit në Klinë

Lexo

- Advertisement - >

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së martë në fshatin Gllarevë të komunës së Klinës.

Një autobus është përpIasur me një makinë, ku të lënduar kanë mbetur dy persona.

Gazeta inFokus ka siguruar pamje të momentit kur autobusi përpIaset me automjetin.

Më poshtë keni pamjet e këtij aksldenti.

https://fb.watch/8j8qKRMOUR/

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit