E enjte, 28 Tetor, 2021

Ka ndërruar jetë ish-Komandanti UÇK-së

Lexo

- Advertisement - >

Ka ndërruar jetë ish-Komandanti i UÇK-së – UÇPMB’së, Rabit Aliu ” PRESHEVA” nga fshati Corroticë, Preshevë, kurse varrimi bëhet në Prishtinë ora 17:00

PRESHEVA ishtë bashkêluftetare i ngusht i Sabit Lladrovcit Komandant “JASHES” Në Brigaden 114 Fehmi Lladrovci në Zonen e DRENICES

I shprehum ngushëllime familjarëve, miqve dhe bashkëluftëtarëve të tij.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit