E hënë, 25 Tetor, 2021

Alarmante 11 të vdekur me COVID-19

Lexo

- Advertisement - >

Në Kosovë, gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 11 persona si pasojë e COVID-19 si dhe janë shënuar 1,682 raste të reja.

Në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës thuhet se janë shëruar 263 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 107,288.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit