E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Syla: Agim Bahtiri po i tutet Bedri Hamzës, qysh janë pllumat mbi lumin Ibër

Lexo

- Advertisement - >

Publicisti Valon Syla nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se kryetari i tanishëm i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për një mandat të tretë në këtë komunë, Agim Bahtiri po i frikësohet kandidatit të PDK’së në këtë komunë, Bedri Hamzës.

Ai ka thënë se Bahtiri deri më tani e ka pasur të lehtë, por tani po i frikësohet Hamzës.

Syla ka thënë se Hamza po prinë në çdo sondazh ende pa filluar fushata në Mitrovicë.

Publicisti Syla i’a ka përmendur edhe ‘pllumat’ Agim Bahtirit me të cilët ai thoshte dikur duke i çuditur të gjithë se ‘ka sjellur paqe në Mitrovicë’.

Ky është postimi i Sylës:

Agim Bahtiri e ka pasë lehtë deri tash. Po shihet se po i tutet Bedri Hamzës në zgjedhje. Veç dine që hala pa ja nisë mirë fushata në Mitrovicë, Bedri Hamza po prinë në çdo sondazh.

Taj, tai, tanaj… Agim Van Dam Bahtiri… ti honksha pllumat e paqes mbi lumin Ibër. Mpuq.
#zgjedhje2021 #pdk #mitrovicë #pllumat.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit