E enjte, 28 Tetor, 2021

Vdes analisti politik, Ramush Tahiri

Lexo

- Advertisement - >

Ka ndërruar jetë analisti e politologu kosovar, Ramush Tahiri.

Pas vetës ka lënë gruan, profesoreshën universitare, Lindita Tahiri dhe dy djemtë.

Ai qenë këshilltar politik i presidentes së vendit, Atifetje Jahjaga.

Mësohet se nesër do të mbahet mbledhje komomerative për nderë të tij.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit