E martë, 30 Nëntor, 2021

Hajdar Beqa për LVV-në dhe Listën Serbe: Krejt dhe Drejt të bashkuar si kurrë më parë!

Lexo

>

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa sot ishte protagonistë në Kuvendin e Kosovës ku pati përplasje me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Beqa përmes një postimi ka shkruar se LVV dhe Lista Serbe se sot u bashkuan si kurrë më parë, transmeton Indeksonline

Postimi i plotë:

>

Krejt dhe Drejt të bashkuar si kurrë më parë!

Sot, partia e Albin Kurtit, së bashku me Listën Serbe, votuan që nga buxheti i shtetit të Kosovës, respektivisht nga mjetet e qytetarëve tonë të paguhen faturat e energjisë së shpenzuar nga serbët e katër komunave të veriut.

>
>

Më shumë

Të fundit