E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Çun Lajçi i infektuar me COVID-19, voton nga banesa e tij

Lexo

- Advertisement - >

Aktori Çun Lajçi tash e disa ditë është i infektuar me COVID-19, teksa ka gjendje shëndetësore të mirë.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për zgjedhjet parlamentare që janë duke u mbajtur sot ka angazhuar ekipe mobile për t’u mundësuar votimin të gjithë atyre që janë të infektuar me koronavirus, njofton Klan Kosova

Të drejtën kushtetuese për votim e ka shfrytëzuar edhe Lajçi nga banesa e tij.

Njoftimi i plotë i Lajçit:

Unë votova

Përsonat përgjegjës erdhën n’banesën time

Tek unë i infektuemi me Covid

Dhe ia përcaktova fatin vetës e Kosovës

Tue i përzgjedhë ATA që s’e duen interesin përsonal

Por Atdheun!

Urime KOSOVË!

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit