E enjte, 28 Tetor, 2021

Kurti: Askush që është normal nuk e vë shenjën e barazisë mes Trump dhe Biden

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati për kryeministër nga radhët e LVV-së, Albin Kurti beson se nuk duhet të vendoset një shenjë barazie mes ish-presidentit amerikan, Donald Trump dhe presidentit aktual, Joe Biden.

“Askush normal nuk e vë shenjën e barazisë e ish-presidentit amerikan dhe këtij që shyqyr që fitoj, përveç disa individëve në Kosovë. Nuk mund të vendosim shenjën e barazisë mes Trump dhe Biden”, u shprehë ai .

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit