E enjte, 28 Tetor, 2021

Limaj i kundërpërgjigjet Lladrovcit që e akuzoi se iku nga beteja: I paska treguar Hoxhaj

Lexo

- Advertisement - >

Enveri i ka tregu Ramizit. Zoti e bëftë hajër”.
Nisma Socialdemokrate e ka zhvilluar sot një tubim elektoral në Prishtinë.

Kryetari i këtij subjekti politik, Fatmir Limaj, i është kundërpërgjigjur kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit, i cili e ka akuzuar atë se ka ikur nga beteja e Llapushnikut për të shkuar në tualet, njofton Klan Kosova.

Fatmir Limaj në mënyrë ironike ka thënë se Ramiz Lladrovcit i paska treguar kandidati për kryeministër i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj.

“Enveri i ka tregu Ramizit – se Enveri ka qenë me mua aty”.

“Me mujt me shti Ramizin edhe sonte me fol – puna është mirë”.

“Kosova ka vendosur dhe do ta shihni më 14 shkurt”.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit