E hënë, 25 Tetor, 2021

Fitim Haziri pret Kurtin: Fitorja madhështore në referendumin e kësaj të diele, nis nga Llapi dhe përfundon anekënd Kosovës

Lexo

- Advertisement - >

Lideri i VV-së, Albin Kurti, ka vizituar sot Podujevën, me ç’rast është pritur nga kandidatët për deputetë nga dega e kësaj partie dhe qytetarë të tjerë.

Në në postim në Facebook, kandidati për deputet, Fitim Haziri, ka thënë se fitorja madhështore do të nis nga Llapi.

“Fitorja madhështore në referendumin e kësaj të diele, nis nga Llapi dhe përfundon anekënd Kosovës”, ka shkruar ai.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit