E enjte, 28 Tetor, 2021

Bashkëshortja e Kurtit i bashkohet fushatës zgjedhore

Lexo

- Advertisement - >

Lideri i Lëvizja Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër, Albin Kurti, gjatë tubimit elektoral në Shtime ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Rita Knudsen Augestad.

Kjo është hera e parë që Kurti është shoqëruar gjatë kësaj fushate nga gruaja e tij.

Bashkëshortja e Kurtit i ka qëndruar pranë gjatë parakalimit që ai dhe Vjosa Osmani e bënë bashkë me simpatizantë në rrugët e Shtimes.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit