E enjte, 28 Tetor, 2021

Valon Syla ironizon: Qe qysh i bojnë 10 mijë veta Albini e Vjosa në Zhur

Lexo

- Advertisement - >

Gazetari dhe analisti politik, Valon Syla, parashikon dështimin e sondazheve sa i përket votave që do t’i marrë Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Teksa ka publikuar një fotografi nga tubimi i LVV-së në Zhur të Prizrenit, ai vë në pah prezencën e vogël të qytetarëve që dolën për ta pritur Kurtin.

Ai thotë se më 14 shkurt “shfryhet baloni”.

Postimi i tij i plotë:

Qe qysh i bon 10 mijë veta Albini dhe Vjosa në Zhur. Tani del Bleron Baraliu e rrok krytë në dollapa të kuzhinës e del thotë 55%.

Hakia 75%… mbani mend këta numra. Se shfryhet balloni me 14 shkurt.#albanologji#rrena#tubë#vv#sondazhe

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit