E hënë, 25 Tetor, 2021

Vetëvendosje bën thirrje të mos dëgjohet KQZ: Thonë që secila votë për Albin Kurtin do të numërohet

Lexo

- Advertisement - >

Lëvizja Vetëvendosje thotë se secila votë për këtë parti do jetë e vlefshme.Në faqen zyrtare të Vetëvendosjes thuhet se prej numrit 1, Albin Kurtit e deri në fund do të numërohet secila votë.

Nga kjo parti kërkohet që vetëm mos të votohen mbi pesë numra.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë

Secila votë për Vetëvendosjen – 127 – do të jetë e vlefshme! Mos i dëgjoni ata që thonë ndryshe. Votoni 127, pastaj zgjidhni jo më shumë se pesë numra kandidatësh nga lista jonë. Secila votë do të numërohet, që prej numrit 1 që është Albin Kurti, e deri në fund.

T’i japim mbështetje sa më të madhe Lëvizjes dhe kryeministrit tonë!

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit