E martë, 19 Tetor, 2021

Çile guri gojën”: 1 orë emision Glauk Konjufca nuk flet asnjë fjalë, largohet nga skena

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku me ekipin e tij, Glauk Konjufca, Arben Vitia, Hekuran Murati, Albulena Haxhiu, Arbërie Nagavci, Fitore Pacolli, Jeta Statovci, Mimoza Kusari, Rozeta Hajdari, sonte ishin të ftuar në një debat televiziv.

Gati 1 orë emision i vetmi që deri tash nuk ka marrë fjalën është nënkryetari i VV’së, Glauk Konjufca. Para tij ka folur edhe Mimoza Kusari-Lila dhe të tjerët .

Ndërkohë edhe pse ishte prezent në fillim të emisionit, Glauk Konjufca nuk shihet as në panel dhe si duket është shmangur, duke u pushuar siç shihet në foto Rozeta Hajdari.
Më poshtë keni fotografinë.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit