E hënë, 18 Tetor, 2021

Zyrtari i PSD’së: Të rrezikshëm ata qe pozojnë para portretit të tyre në veturë

Lexo

- Advertisement - >

Anëtari i PSD’së Nol Nushi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka komentuar një fotografi të liderit të VV’së, Albin Kurtit me një fans të tij.

Ky i fundit, ka vendosur fotografinë e Kurtit në pjesën e përparme të makinës.

Nushi tha se udhëheqësit që pozojnë para portretit të tyre në këtë formë, janë të rrezikshëm.

Ai nuk hezitoi të thotë se shembuj të tillë shohim në vende nuk nuk ka demokraci dhe aty sundon vec lideri.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Nushit:

Te rrezikshem jane udheheqesit qe pozojne perpara portretit te tyre te vendosur ne habuë te kerrit. Shembuj te tille, jo vec ne hauba te kerreve, kemi pare me pare dhe mund te shohim edhe sot neper vende ku s’ka demokraci dhe sundon vec lideri.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit