E enjte, 28 Tetor, 2021

Plaku hedh plisin kur përmendet Enver Hoxhaj dhe UÇK-ja

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj ka qëndruar sot në Rahovec. Kur Hoxhaj e përfundon një pjesë të fjalimit, në sallë fillojnë duartrokitjet dhe brohoritjet.

Por, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është një plak, i cili ngritet në këmbë dhe e hedh plisin kur përmendet Enver Hoxhaj dhe UÇK-ja.

Siç shihet në video, Hoxhaj në shenjë falënderimi e vendos plisin në karrige dhe e përshëndet masën.

https://video.gjirafa.com/video-1612467750-mp4

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit