E enjte, 28 Tetor, 2021

Valon Syla e imiton Halil Kastratin duke thënë “e premte”

Lexo

- Advertisement - >

Valon Syla, gazetar, shquhet për imitimin e figurave të caktuara publike.

Syla, kësaj radhe ka përzgjedhur ta imitojë humanistin Halil Krastrati, duke thënë “e premte”.I njëjti më parë kishe imituar edhe kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirin, si dhe ish-presidentin, Hashim Thaçi.

Syla videon e imitimit e ka publikuar në ‘Facebook

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit