E hënë, 25 Tetor, 2021

Hoxhaj nuk e sheh Avdullah Hotin si rival: Unë jam rival vetëm me Kurtin

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati për kryeministër i PDK-së, Enver Hoxhaj nuk e sheh si rival kandidatin e LDK-së, Avdullah Hotin.

Ai në “Rubikon” të “Klan Kosovës” ka thënë se rival e sheh vetëm Albin Kurtin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, transmeton Indeksonline.

“Ne jemi një rival vetëm me LVV. Unë jam me rival vetëm me z.Kurtin. PDK është në rivalitet me LVV-në“, tha Hoxhaj./

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit