E martë, 19 Tetor, 2021

Histori si në për filma: Shqiptari bllokohet në borë 4 metra

Lexo

- Advertisement - >

Katër metra ka shkuar trashësia e dëborës në veri të vendit.

Një banor në Qafë Thore, i cili ishte izoluar është shpëtuar nga FNSH, që i shkoi në ndihmë.

Drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Shkodrës, Ilir Beqja ka publikuar në Facebook pamjet e momentit kur FNSH-ja së bashku me banorët e zonës shpëtojnë Pjetër Lulashin.

“Falë ndërhyrjes së disa banorëve të zonës, të punonjësve të FNSH-së dhe AZM-së Shkodër, Pjetër Lulashi ka dalë nga izolimi.

 VIDEO

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit