E enjte, 28 Tetor, 2021

Haxhi Avdyli: Me 14 shkurt ndahen dy epoka

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati për deputet, Haxhi Avdyli, ka thënë se 14 shkurti do të ndahet në dy epoka.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se atë ditë, me forcën e votës, do të marrin fund 20 vjet keqqeverisje dhe keqpërdorime, përcjell Bota sot.

Ndërsa tjetra është që me 14 shkurt vota zbërthehet në zërin e brendshëm të secilit qytetar dhe se vjen momenti që thuhet “Boll më”, ndaj zhvatësve, hajnave, dhe keqpërdoruesve .

Postimi i tij i plotë:

Në një hap, #krejtdhedrejt ndryshimit. Me 14 shkurt ndahen dy epoka. Atë ditë me forcën e votës, 20 vjet keqqeverisje e keqpërdorimi merr fund. Vullneti qytetar nuk ndalet . Më 14 shkurt vota zbërthehet në zërin e brendshëm të secilit qytetar , vjen ai momenti me thënë -BOLL MA ndaj zhvatësve, hajnave, dhe keqpërdoruesve , duam NDRYSHIM.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit