E hënë, 18 Tetor, 2021

Bajram Gecaj i reagon Sokol Halilit, anëtarit të LVV-së nga Drenica

Lexo

- Advertisement - >

Sokol Halili i cili dikur ishte përkrahës i PDK-së, ka thënë se në vitin 2011 kishte votuar katër herë për këtë parti.

Mirëpo, siç duket Haliti nuk është më i kënaqur me PDK-në, dhe tash do të votoj për LVV-në.

Haliti javë më parë kishte probleme edhe me Sami Lushtakun, në një lokal në Skenderaj.

Megjithatë, deklaratën e tij e ka ndërlidh zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj.

Ai thotë se, PDK e LDK përbëhen nga i njëjti soj i keqbërësve.

‘Sokol Halili: “… E dinë të gjithë komisionerët që unë kam votuar 4 herë për PDK-në …”, e këtë herë votoi LVV.

Ndërlidhja e kësaj deklarate: PDK e LVV përbëhen nga i njejti soj i keqbërësve!’, shkruan Gecaj.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit