E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Plasin të qeshurat në studion e Pressing, Valon Syla imiton Rron Gjinovcin

Lexo

- Advertisement - >

Me të qeshura të shumta është përmbyllur mbrëmë emisioni Pressing në T7.

Panelistët të cilët të të shumtën e rasteve nuk pajtohen me njëri-tjetrin dhe kanë qëndrime krejt të ndryshme mbi zhvillimet në vend, mbrëmë kanë pasur edhe momente qesharake.

Ishte analisti Valon Syla i cili nxiti të qeshura në studio në momentin që imitoi Rron Gjinovci teksa diskutohej për sondazhin që u publikua mbrëmë, shkruan Reporteri.net

Shikoni momentin qesharak:

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit