E martë, 19 Tetor, 2021

Albin Kurtit i ndodh e papritura në këtë fshat të Drenicës.

Lexo

- Advertisement - >

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurti, ka vazhduar edhe takimet me qytetarë. Ai ka vizituar komunën e Drenasit, ku ka takuar shumë qytetarë dhe përfaqësues biznesesh.

Lideri i VV-së u ndal edhe në fshatin Tërdec, por aty u ndesh me një pengesë.

Sipas burimeve të gazetës “Bota sot”, Kurtit nuk i është lejuar që të mbajë takim në këtë vend. Disa qytetarë i kanë thënë se nuk është i mirëseardhur aty.

Kurti ishte edhe në fshatrat Nekoc, Polluzhë e Shtuticë./BS

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit