E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Memli Krasniqi dhe Abelard Tahiri takohen me djalin e Thaçit

Lexo

- Advertisement - >

Kandidatët për deputetë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi dhe Abelard Tahiri, kanë pritur në takim djalin e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, Endritin.

Këtë fotografi e ka publikuar Abelard Tahiri në “InstaStory” të llogarisë se vet në “Instagram”.

Ky takim vjen në kohën kur partitë politike janë duke u përgatitur për zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit.

Djali i ish-presidentit dhe ish-liderit të PDK-së, Hashim Thaçi, Endriti kohëve të fundit është duke bërë “tifo” për partinë që dikur e drejtonte babai i tij.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit