E enjte, 28 Tetor, 2021

Frashër Krasniqi i reagon Kurtit: A ke diçka për të thënë për kosovocentristët anti-LPK dhe anti-UÇK në listën e VV-së!

Lexo

- Advertisement - >

Frashër Krasniqi nga PSD-ja i ka reaguar Tinka Kurtit të LVV-së në lidhje me shkrimin e saj për aksionin e PSD-së sot në Prishtinë.

Krasniqi në shkrimin e tij thotë se a ka diçka për të thëne Tinka Kurti për kosovocentristët anti-LPK dhe anti-UÇK në listën e Albin Kurtit.Tutje Krasniqi e pyet Kurtin se a ka mendim për faktin që gratë në listën e Albin Kurtit përdoren si simbolikë dhe marrin pjesë si gra të burrave të tyre, vetëm kur këta mungojnë.

Reagimi i plotë:– A ka diçka me thënë Tinka Kurti për kosovocentristët anti-LPK dhe anti-UÇK në listën e Albin Kurtit?
– A ka diçka me thënë Tinka për islamistët radikalë brenda asaj liste?
– A ka ndonjë koment Tinka Kurti për të djathtët neoliberalë në listën e VV-së?
– A ka ndonjë koment Tinka për keqpërdorimin e turpshëm që i bëhet Astrit Deharit nga po kjo listë?
– A ka mendim Tinka për faktin që gratë në listën e Albin Kurtit përdoren si simbolikë dhe marrin pjesë si GRA TË BURRAVE të tyre, vetëm kur këta mungojnë?
Se për komente të lodhëta pa përmbajtje e jo-kreative, e di që ka boll. Ashtu siç VV-ja sot ka vetëm përqeshje e arrogancë, por jo kundër-argumente.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit