E martë, 19 Tetor, 2021

Drenicasit në përkrahje të PDK-së, i këndojnë Thaçit dhe Veselit

Lexo

- Advertisement - >

Pa dyshim se zemra e Partisë Demokratike e Kosovës është në Drenicë. Kjo e dëshmon edhe fushata që po bën partia të cilën e udhëheq Enver Hoxhaj.

Në një video të siguruar nga Indeksonline, shihen fansat e flaktë të dy ish-krerëve të PDK-së, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli.

Madje, për këta dy të fundit ishte përgatitur edhe një këngë me çiftelia.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit