E martë, 30 Nëntor, 2021

Arbërie Nagavci sqaron bisedën e publikuar ku flet për Vjosa Osmanin, sulmon mediat

Lexo

>

Pas publikimit të një audio incizimi ku fliste për Vjosa Osmanin, ka reaguar ish-deputetja e VV-së, Arbërie Nagavci. Ajo ka sulmuar mediet për publikimin e audio-incizimit. Nagavci i ku quajtur mediat si portale të regjimit të vjetër.

Ndërsa ka thënë se me Vjosa Osmanin kanë bashkëpunim të shkëlqyer

“Portalet e regjimit të vjetër janë shqetësuar me humbjen që do ta pësojnë padronët e tyre andaj në panik e sipër bisedat me zë e me figurë duan t’i shesin si përgjime. Por është e kotë. Me Vjosën kishim bashkëpunim të shkëlqyer, korrekt e profesional dhe bashkë do jemi edhe në fitoret e reja”, ka shkruar Nagavci në Facebook.

>

Ky është postimi i plotë i Nagavcit:

Gazeta Express dhe Indeksonline paskan publikuar si përgjim një bisedë normale mes meje dhe një gazetari që ka qenë krejt e hapur. Aty edhe kamera edhe mikrofonat kanë qenë lëshuar, e nuk ka kurrfarë përgjimi apo skandali. Në anën tjetër, kjo intervistë është bërë para shumë kohësh, diku në verën e vitit të kaluar, kur vërtet nuk dihej se cilët ishin deputetët që mbështesnin Vjosën.

Portalet e regjimit të vjetër janë shqetësuar me humbjen që do ta pësojnë padronët e tyre andaj në panik e sipër bisedat me zë e me figurë duan t’i shesin si përgjime. Por është e kotë.

>

Me Vjosën kishim bashkëpunim të shkëlqyer, korrekt e profesional dhe bashkë do jemi edhe në fitoret e reja.

Më shumë

Të fundit