E enjte, 28 Tetor, 2021

Rron Gjinovci publikon fotografi të babait të tij me Kadri Veselin: Mua kurrë s’më ka puthë kështu

Lexo

- Advertisement - >

Mediat publikuan një fotografi ku shihet babai i Rron Gjinovcit me ish-presidentin Hashim Thaçi në një dark, pasi ai fyejti qytetarët të cilët kanë votuar dhe e votojnë ish-kreun e PDK-së.

Mirëpo, pas këtij lajmi, vet Rron Gjinovci, ka publikuar fotografi të babait të tij, me Kadri Veselin, Sami Lishtakun, Hajredin Kuçi e Edi Rama.

“Baba jem, s’e ki njet mu nal a? Mu kurrë sëm ka puthë si Kadri Veselin 🤷🏻. Plus me Presidentin e ardhshëm 😀. Për këto foto skom çka me thon tjetër pos: REZBEGDEH!”,ka shkruar Gjinovci në rrjetin social Facebook.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit