E hënë, 25 Tetor, 2021

Musliu e PDK-së e quan ‘Mimoza llastica’ Vjosa Osmanin

Lexo

- Advertisement - >

Ish-deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka ironizuar me paraqitjen e djeshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit ku u bë e ditur se kjo e fundit me anë të marrëveshjes synon të bëhet presidente e Kosovës.

Musliu në Facebook e ka publikuar një skenë të shkurtër të filmit të vjetër shqiptar “Mimoza llastica”.

Sipas saj, Vjosa Osmani është si Mimoza Llastica, e këtë e ka arsyetuar se përmes Vetëvendosjes dëshiron të bëhet presidente.

“Mimoza Llastica për mes vv dëshiron te behet Plesidente. 😀”, ka shkruar Musliu.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit