E enjte, 28 Tetor, 2021

Kika për Albin Kurtin: E urrej!

Lexo

- Advertisement - >

Kika personazhi kryesor i emisonit “It’s My Love” ai të cilin këtë “Reality Show” e bëri më interesant, por që tani më nuk është pjesë e tij, tregoi se tash do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare.
– Advertisement –
Në një intervistë për Express Rozë, ai ka treguar më shumë për kandidimin e tij në zgjedhjet e 14 shkurtit e gjithashtu komentoi edhe Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin.

Kësaj të dytës madje edhe i kishte bërë një ftesë publike të cilën mund ta ndiqni në linkun më poshtë./GazetaExpress./

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit