E enjte, 28 Tetor, 2021

Ish- ministri Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së

Lexo

- Advertisement - >

Ish- ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyçi i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës (PDK).

Këtë e ka bërë të ditur në një konferencë para gazetareve u.d. i kryetarit dhe kandidati për kryeministër, Enver Hoxhaj.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit