E enjte, 28 Tetor, 2021

Vetëvendosje dhe iniciativa e Vjosa Osmanit me listë të përbashkët në zgjedhje

Lexo

- Advertisement - >

Iniciativa e formuar nga Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentes, dhe Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit do të jenë me një listë të përbashkët të kandidatëve për deputetë.

Këtë e bëri të ditur në një konferencë për media Albin Kurti, kryetar i LVV-së.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit