E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Murat Jashari më nuk i duhet Albinit për fushatë

Lexo

- Advertisement - >

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka reaguar pas marrëveshjes mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe u.d. e presidentit, Vjosa Osmani, që të garojnë në një listë të përbashkët, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pas konfirmimit se Vjosa Osmani, do të jetë kandidate për presidente, në këtë listë, Kuçi, thotë se Murat Jashari, më nuk i duhet Albin Kurtit për fushatë.
Kjo pasi që, kohë më parë, Lëvizja Vetëvendosje, e kishte përmendur emrin e Murat Jasharit, si personi më i duhur për postin e presidentit.
“Murat Jashari më nuk i duhet Albinit për fushatë”, ka shkruar Kuçi.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit