E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Çfarë po ‘zihet’, a iu bashku AAK-së, Milaim Zeka?

Lexo

- Advertisement - >

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka publikuar një fotografi së bashku me Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën.

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, i cili ishte pjesë e Nismës Socialdemokrate sa mbante këtë post, ka kaluar shumë kohë më parë në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).Është vet Hasani i cili ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ku shihet bashkë me Daut Haradinajn e Milaim Zekën

Në mbishkrimin e kësaj fotografie Hasani ka shkruar se “diçka po zihet”.“Dicka po zihet😉”, ka shkruar Hasani, duke lënë të nënkuptohet se Zeka mund t’i jetë bashkuar AAK-së, por që një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar zyrtarisht

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit