E martë, 30 Nëntor, 2021

A aderoi në AAK? Milaim Zeka flet për takimin me Daut Haradinajn e Bajram Hasanin

Lexo

>

Milaim Zeka ka zhvilluar sot një takim me Daut Haradinajn dhe Bajram Hasanin, ish-ministër i Tregtisë.
Ky i fundit me postimin në Facebook ngriti dyshime se Zeka i është bashkuar AAK-së, duke shkruajtur “diçka po zihet” në fotografinë e postuar.

Mirëpo një gjë e tillë duket se nuk ka ndodhur.Kjo pasi që edhe Milaim Zeka ka publikuar fotografinë nga takimi i sotëm, mirëpo që nuk ka përmendur ndonjë aderim të mundshëm.“Sot ne dreke me njerin nga veprimtaret e vjeter te çeshtjes kombetare, Ekrem Jashari, me Gjeneral Daut Haradinaj, dhe ish Ministri, Bajram Hasani”, ka shkruajtur Zeka.

>
>
>

Më shumë

Të fundit