E enjte, 28 Tetor, 2021

LDK zbulon emrat e dy kandidatëve për deputetë

Lexo

- Advertisement - >

Lidhja Demokratike e Kosoves po zbulon gradualisht emrat e kandidatëve për deputet.

Derisa zgjedhjet e 14 shkurtit po afrohen, ulëse në Kuvendin e Kosovës synojnë të sigurojnë edhe Bexhet Xheladini dhe Dëfrim Gashi.

Xheladini dhe Gashi thuhet se kaherë kanë qenë mbështetës të partisë së Isa Mustafës.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit