E hënë, 25 Tetor, 2021

Vdes zv.ministri i Bujqësisë, Nehat Ramadani

Lexo

- Advertisement - >

Ka vdekur zv.ministri i Bujqësisë, Nehat Ramadani.

Këtë e ka bërë të ditur ministrja e Financave, Hykemte Bajrami, përmes një postimi në Facebook.

“Lajm i trishtë, paskemi humbur një anëtar të devotshëm të qeverisë, zv.ministrin e Bujqësisë z. Nehat Ramadani. Ngushëllimet e mia të sinqerta familjës, miqëve dhe të gjithë atyre që e kanë njohur!”, ka shkruar ajo.

 

 

https://www.facebook.com/hykmete.bajrami/posts/1836785729803533

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit