E hënë, 25 Tetor, 2021

Hoxhaj: Forcimi i PDK-së është forcim i Kosovës

Lexo

- Advertisement - >

Hoxhaj: Forcimi i PDK-së është forcim i Kosovës
11/01/2021 | 19:52

Kreu në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka vazhduar parafushatën në qytetin e Lipjanit.

Ai thotë se PDK është e vetmja parti që gjithmonë ka pasur vizion të qartë për zhvillimin e vendit dhe ngritjen e mirëqenies së qytetarëve tanë.

Hoxhaj shton se forcimi e strukturimi i PDK-së, është forcim i vendit tonë.

Postimi i tij:

I shoqëruar nga anëtari i kryesisë Ramë Buja dhe deputetët, Ganimete Musliu e Gazmend Bytyçi, takuam strukturat tona në Lipjan. Dega e PDK-së në Lipjan, bashkë me kryetarin, Hyzer Rizani, është model i angazhimit dhe punës entuziaste, në të mirë të komunitetit dhe vendit.

PDK është e vetmja parti që gjithmonë ka pasur vizion të qartë për zhvillimin e vendit dhe ngritjen e mirëqenies së qytetarëve tanë! Prandaj forcimi e strukturimi i PDK-së, është forcim i vendit tonë.

PDK, forcë që prin! #HoxhajKryeministër

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit