E hënë, 25 Tetor, 2021

Lladrovci: Bota me Bidenin në kry të ShBA-së, do të jetë më e sigurtë, më e drejtë dhe më e mirë

Lexo

- Advertisement - >

Me marrjen e detyrës si president i ShBA-ve, Joe Biden, një status ka shkruar në FB, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Ai ka thënë se bota në kry të ShBA-së, do të jetë më e sigurtë, më e drejtë dhe më e mirë.

Ky është postimi i plotë i tij:

Përgëzime të sinqerta për kombin e madh amerikan, me rastin e emërimit të mikut të çmuar të lirisë së Kosovës, Joe Biden, president i ShBA-së.

Bota me Bidenin në kry të ShBA-së, do të jetë më e sigurtë, më e drejtë dhe më e mirë.

Barazia gjinore është argument i fillimit të mbarë të këtij misioni për një botë më të mirë!

 

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit