E hënë, 25 Tetor, 2021

Prishtinë, gruaja e rrah burrin

Lexo

- Advertisement - >

Një e burrë është sulmuar fizikisht këtë të martë nga gruaja e tij në Prishtinë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktima fillimisht kishte pasë një mosmarrëveshje me bashkëshorten dhe më pas ishte sulmuar fizikisht nga ajo, transmeton Klan Kosova.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe nuk raportohet për të arrestuar.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit