E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Hoxhaj i përgjigjet Lladrovcit: Kishte vendim që kryetarët e komunave të rikandidohen

Lexo

- Advertisement - >

Kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka folur për shpalljen e kandidaturës për kryetar të Komunës së Drenasit nga Ramiz Lladrovci.

Hoxhaj në një konferencë për media ka thënë se pas një mbledhje të mbajtur nga PDK-ja është marrë vendim që të rikandidohen për kryetar të komunës për zgjedhjet e vitit 2021 të gjithë kryetarët aktualë.

“Në këtë mbledhje kemi marrë vendim që të rikandidohen për kryetar të komunës në zgjedhjet e ardhshme të gjithë kryetarët që janë tani përfshi edhe Ramiz Lladrovcin”.

“Si Lladrovci dhe Aliu do të kandidojë, iu urojë të gjithëve të fitojnë në këto zgjedhje”, ka thënë Hoxhaj.

- Advertisement - >

Më shumë

- Advertisement - >

Të fundit